CHEMIA

Informacje o produkcie

Deosan Descale jest kwasowym preparatem myjącym na bazie kwasu fosforowego. Przeznaczony jest do usuwania zanieczyszczeń nieorganicznych (kamienia mlecznego) ) z powierzchni i urządzeń stosowanych w rolnictwie przy produkcji mleka. Polecany jest do mycia obiegowego instalacji dojowych i zbiorników na mleko. Deosan Descale nadaje się do mycia różnych powierzchni (szkło, guma, stal nierdzewna). Może być też stosowany metodą natryskową i przez zanurzanie.

Deosan Harmony Post to preparat na bazie jodu przeznaczony do dezynfekcji strzyków po doju, gotowy do użycia. Produkt zawiera 0,28% jodu oraz składniki zmiękczające. Posiada właściwości bakteriobójcze i bójcze wobec grzybów drożdżopodobnych. Jest produktem do użytku zewnętrznego tylko u zwierząt.

Deosan TC86 jest nisko piennym, alkalicznym preparatem myjącym,przeznaczonym do mycia powierzchni i urządzeń stosowanych w rolnictwie przy produkcji mleka. Polecany jest do mycia obiegowego instalacji dojowych i zbiorników na mleko odpowiedni do automatycznego dozowania. Deosan TC86 to specjalnie dostosowana do usuwania zanieczyszczeń mleczarskich mieszanina alkaliów , aktywnego chloru i organicznych związków sekwestrujących. Może być też stosowany metodą natryskową i przez zanurzanie.

Deosan Teatcare Plus to preparat na bazie chlorheksydyny, przeznaczony do higieny strzyków po doju i który jest gotowy do użycia. Zapobiega zapaleniu strzyków u krów dojnych, posiada właściwości zmiękczające i nawilżające skórę strzyków dzięki zawartości gliceryny. Stosowanie poprzez zanurzenie lub opryskiwanie.

Deosan Teatfoam jest płynnym preparatem na bazie chlorheksydyny i biguanidyny, przeznaczonym do higieny strzyków przed dojem. Może być też stosowany do higieny strzyków po doju. Jest to produkt gotowy do użycia o zielonej barwie, przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego, tylko u zwierząt. Zawiera chlorheksydynę oraz kombinację specjalnych substacji zmiękczających i olejku eukaliptusowego. Jest skutecznym w działaniu a zarazem delikatnym preparatem. Zapewnia pielęgnację i codzienną ochronę skóry zwierzęcia.

Deosan Mastocide to preparat na bazie chlorheksydyny, przeznaczony do higieny strzyków po doju. Jest to produkt gotowy do użycia o fioletowej barwie, przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego, tylko u zwierząt. Deosan Mastocide dzięki charakterystycznej, fioletowej barwie jest widoczny na powierzchni mytych strzyków. Zawiera 0,5% chlorheksydyny oraz kombinację specjalnych substancji zmiękczających i olejek eukaliptusowy.